DARMOWA DOSTAWA na wybrane produkty - SPRAWDŹ LISTĘ PRODUKTÓW

Grzejnik łazienkowy drabinkowy to element wyposażenia, którego nie warto traktować po macoszemu – jest bardzo istotny, gdyż służy do ogrzewania pomieszczenia łazienkowego oraz do suszenia ręczników, a także do zmniejszania ilości wilgoci panującej we wnętrzu. Wszystkie modele są oryginalne, dostępne w korzystnej cenie i doskonale wykonane, a przy tym dostępne w bardzo dużej ilości, dzięki czemu z całą pewnością znajdziesz wśród nich wariant idealny dla siebie.

Grzejniki łazienkowe drabinkowe

Jaki cel ma grzejnik łazienkowy?

Łazienkowe grzejniki są jednym z najważniejszych urządzeń w każdym gospodarstwie domowym, mają bowiem funkcję praktyczną i estetyczną. Bez nich prawidłowa eksploatacja tego pomieszczenia nie byłaby możliwa. Grzejniki można zasilić na dwa różne sposoby – podłączając je do istniejącej sieci grzewczej CO, jak i wykorzystując łatwo dostępne grzejniki elektryczne, których podstawową i najważniejszą cechą jest możliwość wkomponowania ich również w pomieszczenia bez doprowadzonej instalacji centralnego ogrzewania. W celu ich podłączenia wystarczy tak naprawdę dostęp do sieci energetycznej, zatem do gniazdka 230 V. W grzejniku łazienkowym liczy się wszystko – od jakości wykonania, poprzez trwałość i odporność na uszkodzenia, na wydajności i efektywności cieplnej kończąc.

Czy grzejnik drabinkowy jest niezbędny?

Zdecydowanie tak. Grzejniki, niezależnie od sposobu ich zasilenia oraz mocy czy wielkości, są nieodzowne w praktycznie każdym domu, gdyż:

  • zwiększają komfort termiczny – w łazience z reguły wykonuje się czynności pielęgnacyjne, które wymagają nieco wyższej temperatury niż ta panująca w pozostałych pomieszczeniach domowych. Zastosowanie grzejnika umożliwia podniesienie wartości temperatury do optymalnego poziomu, jak i jej utrzymanie przez cały czas trwania kąpieli;
  • zmniejszają wilgotność powietrza – grzejniki w trakcie ogrzewania zmniejszają wilgotność powietrza i redukują ryzyko rozwoju pleśni oraz grzybów w obrębie danego pomieszczenia;
  • zwiększają atrakcyjność przestrzeni – nowoczesne grzejniki nie mają już nic wspólnego z tymi, które większość z nas doskonale zna z dzieciństwa. Są nowoczesne, doskonale dopracowane i efektowne, mogą podkreślić aranżację lub zupełnie odwrotnie – stanowić w stosunku do niej duży kontrast. Oferujemy modele drabinkowe poziome, klasyczne i uniwersalne, jak i modele pionowe, które zachwycają nowoczesną formą;
  • umożliwiają suszenie – np. ręczniki siłą rzeczy zawsze są wilgotne. Niestety ich suszenie jest utrudnione ze względu na minimalny przepływ powietrza oraz dużą wilgotność panującą w łazience. To sprawia, że materiał nabiera nieprzyjemnego zapachu, a w ostateczności może nawet zostać zaatakowany przez grzyby i bakterie. Przez to ręczniki będą wymagać wyrzucenia i zmiany na nowe nawet po kilku tygodniach. Odpowiednio duża moc grzejnika zapobiega tego typu sytuacjom, gdyż na pojedynczych szczebelkach można powiesić w zasadzie każdy ręcznik – również ten duży, kąpielowy i przeznaczony do ciała.

Jakie grzejniki drabinkowe oferujemy?

Oferujemy zupełnie różne grzejniki łazienkowe drabinkowe przeznaczone zarówno dla wielbicieli klasyki, jak i nowoczesności. Różnią się stylem oraz mocą, lecz łączy je kilka cech tożsamych. Należy do nich przede wszystkim pochodzenie od znanych, lubianych firm, które od lat specjalizują się w ich produkcji. Stawiamy na marki doskonale rozpoznawalne, dla których produkcja grzejników łazienkowych nie ma w zasadzie żadnych tajemnic. Co to oznacza dla klienta? Bardzo wiele: pewność długotrwałej eksploatacji, wysoki poziom bezpieczeństwa, doskonałą obsługę posprzedażową, dobre warunki gwarancyjne i wiele innych.

Wszystkie drabinkowe grzejniki łazienkowe są oczywiście nowe i oferowane przez nas w korzystnej cenie, przez co ich zakup można zawsze uznać za uzasadniony ekonomicznie. Jesteśmy dostawcą armatury łazienkowej najwyższej klasy już od lat, a nasze działania zostały docenione przez wielu dotychczasowych klientów i nie bez powodu uchodzimy na tym polu za wzór. Chętnie pomagamy, odpowiadamy mailowo i telefonicznie na wszelkie pytania związane z naszym asortymentem, a także wyjaśniamy nawet najbardziej skomplikowane zawiłości techniczne.

Czym się kierować wybierając grzejnik łazienkowy dekoracyjny?

Wybór grzejnika łazienkowego nie jest zbyt prosty ze względu na dużą liczbę bardzo istotnych parametrów technicznych. Podczas zakupu kieruj się mocą i dostosuj ją do kubatury swojego pomieszczenia, nie pomijaj także kwestii montażu oraz sposobu zasilenia wybranego modelu. Istotny jest też design. Wspaniałe i nowoczesne grzejniki w czarnym, matowym kolorze, wyglądają doskonale w najbardziej nowoczesnych pomieszczeniach łazienkowych, podczas gdy standardowe srebrne – we wnętrzach klasycznych i stonowanych.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby wybrać urządzenie z pozoru zupełnie niepasujące do pozostałej aranżacji – to istota stylu eklektycznego, czyli łączenia ze sobą różnych nurtów z wielu zupełnie różnych epok. Zachęcamy do złożenia zamówienia już dziś!

Dlaczego warto nam zaufać?
 
puchar

Na rynku już od ponad 25 lat

gwiazdka

Ocena 5/5 przez użytkowników Facebook

dostawa

Darmowa dostawa dla wybranych artykułów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl